Menu

BARTI food - Testujemy smaki z całego świata !

Jeżeli posiadasz dania, przekąski, przyprawy lub ciekawe przepisy kulinarne o których sporządził bym kolejny wpis możesz je wysłać na adres: bartifood@gmail.com

Sałatka śniadaniowa

barti993

gotowe

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu całe dnia. Klasycznie zjadamy na nie kanapki, jajecznice, parówki lub płatki z mlekiem. Ja poszedłem trochę dalej dzięki mojej przyszłej teściowej. która pokazała mi ten przepis :) Przedstawiam Wam sałatkę śniadaniową :) Jestem ciekaw waszych opinii :)

SKŁADNIKI:

  • serek sałatkowo kanapkowy  
  • ogórek (3 szt) – może być również kiszony lub konserwowy
  • pomidory (2 szt)
  • pół główki sałaty
  • sól, pieprz

skadniki

Przygotowanie sałatki jest banalnie proste. Ogórka obieramy ze skórki i kroimy w kostkę. Z pomidorem postąpimy podobnie lecz bez obierania :) Kartonik z serkiem rozcinamy zgodnie z oznaczeniami na kartoniku i również kroimy w kostkę. Sałatę klasycznie rwiemy. Wszystkie składniki umieszczamy w misce, przyprawiamy solą i pieprzem a następnie dokładnie mieszamy. Sałatka jest gotowa do podania i zjedzenia. Smacznego :)   

w_przygotowaniu

PODSUMOWANIE:

Przygotowanie śniadania zajęło mi dosłownie 5 min. Połączenie kilku składników to najłatwiejsza czynność i poradzi sobie z nią każdy. Cena zależy od tego czy warzywa pochodzą z własnego ogródka bądź z supermarketu. Serek który użyłem kosztował 3 zł. Sądzę, że jest to ciekawa alternatywa na poranny posiłek.  Czekam na wasze komentarze :)

Sposób przygotowania: 10/10
Czas przygotowania: 10/10
Cena: 10/10
Smak: 7/10

Zapraszam do polubienia oficjalnej strony BARTIfood na facebooku :) (www.facebook.com/bartifood)

 

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

© BARTI food - Testujemy smaki z całego świata !
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci